Vyrų orgazmas

Istorija: Antikinėje Romoje tikėta, kad ejakuliacija eikvoja vyro „gyvybinius syvus“. Priemonė, vadinama infibuliacija, kai apyvarpė perveriama iš abiejų pusių ir užtraukiama ant varpos galvos, kartais buvo naudojama kaip būdas neleisti erekcijos ir ejakuliavimo. Pagal kai kurias Rytų tradicijas buvo manoma, kad sėkla yra vertingiausia vyro savastis ir jos negalima švaistyti. Taoistinio ir tantrų judėjimo pasekėjai mane, kad „sekso energijos vizualizavimas“ ir „kvapo sulaikymas“ gali padėti vyrui, kuris mėgina kontroliuoti ejakuliavimą. Kitur vyrai pasirenka „atsargų pusiausvyros vizualizavimą“ ir „didelio pilvo išlaikymą“.

Suprantant techniškai: Techniškai kalbant, vyro orgazmas – tai nervų sistemos reakcija, o ejakuliavimas yra reprodukcijos reikalas, ir įmanoma išgyventi vieną iškart po kito. Net septynmečiai berniukai gali patirti orgazmą masturbuodamiesi, tačiau jie neejakuliuoja. Pirmieji drėgni sapnai yra ženklas, kad reprodukcinė sistema ėmė veikti ir sėklides pradėjo gaminti spermą.

Ne vien vyrai negali palaukti: Visų gyvūnų patinai turi biologinę paskatą greitai poruotis. Jei jau sustandėjo, laukimas ar gaišatis su partnere priešiškoje aplinkoje padidina patino pažeidžiamumą. Greitai baigti gali būti vyro prigimties poreikis, tačiau pastangos irgi padaro savo. Berniukai paaugliai dažnai išmoksta masturbuotis labai greitai, kadangi bijo būti nutverti. Kai jau išsiugdomas įprotis greitai baigti, tampa nepaprastai sunku jo atsikratyti, tačiau, reikia pasakyti, kad daug vyrų, užmezgę su kuo nors nuolatinius santykius, pastebi, kad gali lengviau sulėtinti, ir jų pasitikėjimas savimi ima tvirtėti.

Delsimo taktika: Jei norite uždelsti savo orgazmą su partnere (ypač su nauja), pamėginkite iš anksto pasimasturbuoti, kad šiek tiek atslūgtų seksualinė įtampa. Tai jus pristabdys, kad nebaigtumėte per greitai, kai užsiimsite seksu, ir leis susikaupti maloninti savo partnerę.

Kaip tai jaučiate: Vyrai orgazmą gali jausti lokalizuotai varpa ir sėklidėmis, bet kai kurie vyrai orgazmą gali patirti „visu kūnu“, ypač jei buvo uždelsę ejakuliavimą. Vyrai apibudina savo pojūčius kaip pumpavimą, kuris galiausiai virsta šiltu plūstančiu srautu, kuris tarsi iššauna, kai sėkla keliauja per šlaplę ir išsilieja.

Po ejakuliacijos: Vyrai įžengia į atsistatymo fazę, vadinamą refraktorinį laikotarpi, kuris paprastai reiškia trumpą apsnūdimą. Per refraktorini periodą iš dalies gali būti išlaikoma erekcija, nors daug vyru praranda standumą ir ejakuliacija fiziologiškai neįmanoma (ypač jei jis miega). Refraktorinio laikotarpio trukmė kinta su amžiumi ir, žimoma, tai priklauso nuo seksualinio susidomėjimo stiprumo. Jaunam vyrui tai gali būti minučių reikalas, o vyrams virš 60-ies gali tekti palaukti porą dienų.

Jėga ir kiekis: Juo dažniau ejakuliuojate, juo mažesnė bus ejakuliavimo jėga ir kiekis. Vadinasi, spermos jums pasigamina mažiau. Vidutiniškas nuotolis, kiek vyras ejakuliuoja, yra 18-25 cm, tačiau seksualinis susilaikymas gali padėti iššauti gerokai didesniu nuotoliu. Jei neejakuliavote daugiau kaip tris dienas, galite pastebėti gali iššauti iki 90 cm ar daugiau.

Orgazmas be ejakuliavimo

Daug vyrų niekada nemėgina pasinagrinėti orgazmo potyrio, vertindami ji tik kaip normalią vyro reakciją. Net jei mėginimas pasiekti orgazmą neejakuliuojant gali pasirodyti kaip tuščias prasimanymas, keletas seksologų tiki, kad vyrai gali išmokti tai padaryti ir potencialiai pasiekti multiorgazmą, nors dauguma gydytojų nusiteikę labai skeptiškai.

Teoriškai manoma, kad orgazmas ir ejakuliavimas yra du aiškiai skirtingi įvykiai. Orgazmas – seksualinio malonumo jausmas, o ejakuliavimas yra fizinis sėklos išsiliejimas. Pirma, turite ypač gerai ištreniruoti ir sustiprinti PC raumenis (o tai gali atimti dvi savaites darbo su Kegelio pratimais). Jaudrinkite save iki orgazmo, tada liaukitės suspausdami ir įtempdami PC raumenis. Pamažu atleiskite visus dubens ir apačios raumenis, o tada vėl pamažu sukeikite geiduli, kol vėl beveik pasieksite orgazmą. Pakartokite kelis kartus, tada prieš pat orgazmą įtempkite PC raumenis kiek tik galite stipriau ir laikykite, kol orgazmas apims visą kūną. Teoriškai turėtumėte jausti malonumą, bet neejakuliuoti, tagi galite tiesiog apsisukti ir viską pradėti iš pradžių.

Ejakuliacija be orgazmo

Normaliai prostatos liaukos įsijaudrinimas priklauso nuo varpos stimuliacijos, bet jei varpą liaujamasi stimuliuoti dar prieš isijaudrinant prostatos liaukai, rezultatas gali būti toks, kad prasidės ejakuliacija, nors orgazmas bus neprasidėjęs ir neišgyventas. Tikriausiai tą verta žinoti, tačiau neverta daryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *