Vaginalinis seksas

Seksas: Daugeliui heteroseksualių poru (ir pagal žodyną) seksas reiškia varpos įsiskverbimą į makštį. Tai visame pasaulyje labiausiai paplitusi sekso praktika (JV 95 nuošimčiai vyrų ir 97 nuošimčiai moterų tratinasi šitokiu būdu). Tačiau nepaisant populiarumo sueitis yra nepakankama seksualinio susijungimo forma, nes vyro ir moters geidulių sužadinimo laikrodžiai dirba skirtingu greičiu.

Seksas: Vyrai sužadinami daug greičiau nei moterys, o jei vyras seksualiai susijaudinęs ir jo varpa pasistoja, jis pasirengęs sueičiai. Vis dėlto moterų geidulius sužadinti užtrunka ilgiau, ir yra mažiau nei ketvirtis moterų, kurios patiria orgazmą vien tik per įsiskverbimą. Likusioms reikia jaudrinti varputę ir vulvą, ir daryti tai ilgai, kad moteris pasiektų viršūnę, kai orgazmas tampa neišvengiamas. Akivaizdu, kad tai priklauso nuo to, kiek karšta moteris yra savo partneriui – George’as Clooney’s priverstų kraują tekėti greičiau nei George’as Bushas, – tačiau laiko skirtumas dažnai lemia seksualinį nusivylimą. Jei abi šalys pasirengusios laukti arba seksas tęsiamas ir po to, prasiskverbimas iš tikrųjų greičiausias būdas užbaigti lytinį aktą. Visam pasaulyje moterys kasnakt ieškosi nosinių, abejodamos savimi ir savo sugebėjimu patirti vaginalini orgazmą. Lengva kaltinti vyrus, tačiau tai, kad vyrų ir moterų seksualinis laikas išderintas, yra paprasčiausiai evoliucinis neapsižiūrėjimas, kuris, galime tik viltis, galop bus ištaisytas. Šiuo metu mums reikia rasti kažkokią orgazmų pusiausvyrą tarp lyčių. Septyniasdešimt penki nuošimčiai vyrų poroje visuomet patiria orgazmą su partnere. Ir tik 28,6 nuošimčio moterų taip pat tai patiria.

Ir dar kartą seksas: Tebevyrauja klaidinanti nuomonė, kad seksas – tai maždaug vyrų darbas ir moterų malonumas. Vyrams atiduota atsakomybė dėl moters malonumų reiškia, kad kai kurios moterys paprasčiausiai laukia, kad jas apims seksualiniai geiduliai, bet iš tiesų tai nesuveikia. Geram seksui reikia bendravimo ir pasitikėjimo. Nieko stebėtina, kad moterys, kurios įsitikinusios, kad pakanka sumurmėti „kiek aukščiau, kiek kairiau, mmm, kaip tik čia“, yra tokios moterys, kurioms niekada nekyla problemų dėl orgazmo. Kai prieinama iki vaginalinės penetracijos, nelieka abejonių, kad Dievulis įtaisė varputę ne toje vietoje, tačiau bet kuri moteris, galinti patirti orgazmą masturbuodamasi, gali patirti ir vaginalini orgazmą. Moterims lengviau pasiekti orgazmą su partneriais, kai jos jaudrinamos rankomis ar oraliai – štai geriausias būdas pradėti. Jei jau tai pasiekėte, galite smarkiai praplėsti vaginalinio orgazmo su partneriu pranašumus, traukdami į įžanginius žaidimus jaudrinimą rankomis ir skverbimuisi pasirinkdami padėtis, kuriomis galima toliau papildomai jaudrinti varputę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *