Sekso pozos

Pasirinkimas: Iš esmės yra tik penkios ar šešios seksualinės padėtys, o visa kita yra kiekvienos jų variantai. Padėtys vaginaliniam, analiniam ir apsijuostiniam skverbimuisi puikiai keičiamos, ir geriausias dalykas – išmėginti įvairias ir susirasti tą, kuri jums geriausia.

Misionieriaus poza

Tai dažniausiai pasaulyje naudojama seksualinė padėtis ir jos yra daugybė variantų. Pavadinimas kilo nuo misionierių, kurie mėgino įtikinti kitas visuomenes visame pasaulyje, kad tai yra „patvirtintas“ mylėjimosi būdas. Vietiniai, matyt, buvo pernelyg išradingi pasirinkdami padėtis.

Priimti „misionieriškai“: Misionieriška padėtis santykiškai yra pasyvi, tačiau patogi, galima giliai įsiskverbti, žiūrėti partneriui į akis, bučiuotis, būti arti. Ji tinka analinei penetracijai ir taip pat su dildo, nors galite užsimanyti pakelti savo dubenį pagalvėle. Misionieriškos padėtys moterims ne visada nukreipia varpą tinkamu kampu, kad stimuliuotų G tašką ar varputę. Galite jaustis prispaustos savo partnerio svorio ir negalėsite daug prisidėti judindamos dubenį. Jei laikotės vienas kitam už sėdmenų, galite patogiai imti siūbuoti, o tai tikriausiai papildomai sužadins varputę. Jei jūsų partneris labai sunkus arba esate nėščia, misionieriška padėtis – ne pasirinkimas. Be to, kad galite būti sutraiškyta, labai menkai galėsite valdyti įsiskverbimo gyli.

Įsiskverbti „misionieriškai“: Valdote įsiskverbimo gylį taip pat kaip ir skverbimosi greitį ir stūmimo stiprumą. Išriesdami savo nugarą sudarote galimybę giliau įsiskverbti, kita vertus, gulėdami ant savo partnerės liečiatės visu kūnu, nors įsiskverbimas ne toks gilus, tačiau moterims geriau jaudrinama varputė. Padėjus pagalvę po partnerės nugaros apačia glaudžiau liesis jos varputė ir jūsų gakta, o išangė bus pakelta, kad būtų geriau prieiti. Gali būti sunkoka išlaikyti visą jūsų svorį, o laikantis pasikėlus gali paveikti jūsų galimybę valdyti ejakuliavimą.

Paimti „iš viršaus“: Jei jūsų šlaunų raumenys stiprūs, galite pritūpti ir spyruokliuoti ant šlaunų aukštyn ir žemyn. Jei esate pakankamai stiprus, kad šį judesį valdytumėte, galite prieš vėl įstumdami varpą kelioms sekundėms stabtelėti. Tai suteiks partnerei neįtikėtinai stiprų laukimo pojūtį – bet būkite apdairus, tai gali atvesti prie labai ūmaus orgazmo. Tokia padėtis labai vargina, taigi jei neturite plieninio užpakaliuko, turbūt ilgai taip neištversite. Galite arba tiesiog sėdėti, arba gulėti ant savo partnerės, o tai lygiau paskirsto svorį. Moterys, būdamos viršuje, gali pamėginti siūbuoti į priekį ir atgal, kad jaudrintų skirtingas savo makšties ir varputės sritis. Būti viršuje gerai nėščioms moterims, kai pilvas jau yra pakankamai didelis, nes šitokiu būdu pilvas nekliudo ir jos gali šiek tiek kontroliuoti įsiskverbimo gylį, jei jų šlaunų raumenys stiprūs.

Įsiskverbti „iš viršaus“:

Daugeliu padėčių „iš viršaus“ gulite aukštielninka, o partneris veidu į veidą jus apsižergęs tarsi jotų ant jūsų kaip ant arklio (štai, matyt, iš kur atsirado posakis). įsigauti į makštį, išangę ir su dildo padėtys iš viršaus tinkamos tada, kai gulintis asmuo sunkesnis ar mažiau sportiškas. Jei sportuojate su dildo, gulėdamas po partnere ir būdamas neveiklus, kartais galite prarasti erekciją ar gali būti sunku ejakuliuoti, nors tai priklauso nuo to, kiek energinga jūsų partnerė. Jei turite polinkį ejakuliuoti greitai, tokia padėtis gali padėti reikalą sulėtinti.

Paimti „iš už nugaros“

Priėjimo iš nugaros pusės padėtys leidžia giliau įsiskverbti. Jos tinka įsiskverbti į makštį ar su dildo ir turbūt yra populiariausios padėtys analinėms sueitims. Prieinant iš už nugaros nelabai jaudrinama varputė, todėl padėti galima imantis šiek tiek jaudrinti rankomis per įžanginį žaidimą. Kai kurios moterys jaučia, kad joms nereikia valdyti padėčių, kai yra prieinama iš už nugaros, ir kad tuomet kažkas labiau yra daroma „joms“ negu „su jomis“. Moterims, kurios yra drovios ar neužtikrintos dėl savo partnerio, gali pasirodyti, kad galbūt partneris nenori jų matyti ar į jas žiūrėti. Kita vertus, kai pora jaučiasi atsipalaidavusi ir bendrauja, anonimiškumo pojūtis iš tiesų gali dar labiau užvesti. Jei moteris guli kniūbsčia su pagalvėlėmis po gakta, kurios pakelia jos apačią viršun, ji dar gali, kol į ją skverbiamasi, pasikišti mažą vibratorių ar savo ranką prie varputės. Kartais moterims priėjimas iš nugaros pusės būna skausmingas, nes varpa gali įeiti taip giliai, kad užgauna gimdos kaklelj. Tai priklauso nuo moters sužadinimo lygmens, jos makšties dydžio, varpos ilgio ir įsistūmimo gylio. Tai gera padėtis nėščioms moterims, nes nespaudžiamas pilvas, ir dar tada, jei vienas iš partnerių labai kaulėtas, nes ant sėdmenų daugiau minkštumų.

Įsigauti „iš nugaros pusės“: Kai kas sako, kad prieinant iš nugaros pusės „giluminis seksas“ labiau tenkina ir yra geriausias dėl stūmimosi pojūčių. Galite laikytis už partnerės klubų ir judėti drauge arba galite laikyti savo partnerę tik kol stumčiojate į ir iš. Iš nugaros geriau prieiti prie makšties, jei vyro varpa mažesnė, nes makštis sutrumpėja, ir moteriai sukeliamas geresnis pilnumo pojūtis. Natūralus makšties linkis atitinka varpos linkį, todėl šitokia padėtimi įsistumti maloniau negu kitokiomis padėtimis.

Seksas ant šono

Daug porų mėgaujasi seksu ant šono tiek veidas į veide, arba atsisukę vienas į kitą, tiek prieidami iš nugaros pusės. Šios padėtys ypač geros labai skirtingo svorio partneriams, nėščioms moterims, žmonėms, kuriems nepatinka gilus įsistūmimas, ir vyresniems žmonėms, kurie gal serga artritu ar yra mažiau judrūs, nes tokiu būdu mažiau spaudžiami sąnariai ir raumenys. Taip pat tai geriausios padėtys žmonėms, kurie pirmąkart mėgina analinį seksą. Šoninės padėtys labiausiai tinkamos, jeigu norite paskirstyti svorį, nes nė vienas partneris neguli ant viršaus. Jas galima vertinti ir kaip intymiausias ir labiausiai atpalaiduojančias seksualinės sueities padėtis. Judėjimas pasirinkus tokią padėti yra labiau ribotas, todėl išgyvenimas paprastai būna švelnesnis, ramesnis ir minkštesnis. Vieniems tai gali reikšti mažiau aistrų ir jaudulio, kitiems tai gali reikšti artumą, šiltumą ir viso kūno kontaktą. Kadangi nė vienas partnerių nelaiko svorio, tai leidžia ilgesnį įsiskverbimą, o paskui net galima patogiai nusnūsti. Bandyti ir klysti – vienintelis būdas išsiaiškinti, kas malonu, o kas ne, tačiau turėkite galvoje, kad kai kurių įmantresnių kompozicijų ilgai negalima išlaikyti. Jei partneris apsiveja aplink jūsų liemenį kojomis, pasitikrinkite, kad jos yra ant minkštosios dalies tarp paskutinio šonkaulio ir klubo kaulo. Šoninėms padėtims galima suteikti patogumo truputi paeksperimentavus su pagalvėmis ar atramomis. Tačiau jei imate jausti stingulį ar suima mėšlungis, nedelsdami keiskite į kitokią padėtį.

Sekso poza sėdint

Dauguma sėdimų padėčių netinka stipriam stūmimuisi, tačiau dubens srityje jos padeda palaikyti kraujotaką, o tada lengviau išlaikyti erekciją. Moteris sėdėdama viršuje gali siūbuotis į prieki ir atgal stiprindama savo varputės jaudrinimą. Sėdimosios padėtys tinkamos skirtingų ūgių/svorių poroms, jei lengvesnis yra ant viršaus. Dar jos gerai, jei moteris nėščia ir jei yra gerai atsirėmusi.

Sekso poza stovint

Stovimai padėčiai vienas partneris paprastai kaip atrama naudojasi siena ir įsiskverbia arba iš priekio, arba iš nugaros pusės. Šios padėtys nuostabios skubiam seksui ribotose erdvėse, kaip lėktuvo tualete ar tamsiam kambarėly. Jos tinkamesnės, jei jūs pakankamai panašiai sveriate. Stovėdamas, gerai pusiausvyrą laikydamas pražergtomis kojomis, vienas partneris pasilenkia į priekį ir rankomis kaip į atramą remiasi į duris, kriauklę, veidrodį ar sieną, o kitas įsiskverbia į jį iš nugaros pusės. Jei yra vietos, vienas partneris pasilenkia ir laikosi tualeto sėdynės kaip atramos, o kitas įsiskverbia iš nugaros pusės. Arba lankstesnė partnerė gali viena koja stovėti ant grindų, o kitą užkelti ant tualeto sėdynės. Tuomet galite užsiimti vaginaliniu seksu atsisukę vienas į kitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *