Seksas su dildo

Dildo: Dažniausiai, kai žmonės galvoja apie seksą, tai galvoja apie skverbimąsi į makštį ar išangę su varpa, tačiau daug porų vietoje jos naudojasi dildo ir vibratoriumi. Bet kas, kas neturi varpos arba turi varpą, kuri nesustandėja arba neišlieka standi, gali įsigauti į makštį ar išangę naudodamiesi sekso žaisliukais. Moterys gali mėgautis vaginalinio ir analinio skverbimosi pojūčiais, užsijuosusios dildo. Daug fizinių seksualinių pojūčių jos gali ir nepatirti, bet psichologinio apsisprendimo vaidmuo gali būti erotiškas.

Dildo pasaitai: Jie apjuosiami aplink klubus ir laiko dildo vietoje ant gaktos, kad jaudrintų varpą ir netrukdytų partneriui skverbtis. Yra du pagrindiniai dildo pasaitų tipai:

Su vienu diržu: Vienintelis dirželis prisegtas prie trikampio apatinio išplatėjimo, kuris viduryje turi skylę pritvirtinti dildo. Dildo turi išplatėjanti pamatą, todėl pro skylę neišslysta. Diržas juosiamas ant klubų ir iš kitos pusės sudaro G varsti, kuris perneriamas tarp kojų ir prijungiamas prie trikampio pagrindo.

Su klubų ir šlaunų diržais

Kitokio tipo pasaitai yra pritaikyti vyrams. Juos sudaro klubų ir šlaunų diržai, tačiau atitinkamos medžiagos liežuvėlis, kuris laiko dildo, yra trumpesnis, pritaikytas prie kapšelio, o smulkesni diržai eina tarp kojų ir jungiasi iš nugaros pusės. Vyras, juosintis diržus, turi dildo nustatyti tiesiai virš savo genitalijų. Šitokia dildo padėtis suteikia jam galimybę atlikti ir vaginalinę, ir analinę penetraciją vienu metu arba iš priekio, arba iš nugaros pusės.

Medžiagos: Geriausi iš odos ar nailono pagaminti dildo pasaitai, kurie turi sunėrimo žiedus, sagteles ar šiurkščius lipdukus, kad gerai prigultų. Tvirtai prigulusį dildo valdyti lengviau negu laisvą. Jei naudojatės dildo įsiskverbti į makštį, pasirinkite kiek išlenktą, kuris atitiks jūsų partnerės natūralų linkį. Pasirinkite ilgesnį dildo, nes dėl pasaitų jo ilgis sutrumpės maždaug 1,75 cm.

Valdymas: Dildo pakankamai sudėtinga valdyti. Kadangi negalite jausti, kas vyksta jūsų partnerės viduje, jais naudojantis kartais patiriamas nusivylimas. Reikia turėti labai gerą koordinaciją ir gerą vaizduotę. Jei pagavote glostymo ritmą, pamėginkite pasitikrinti, kad jums pavyko neišslysti visiškai (galite nė neįtarti, kad jau išslydote) – įterpdami iš naujo galite prarasti judesių sklandumą. Geriau pamėginkite visą laiką laikyti įterptą dildo ir drauge siūbuoti dubenis, negu stumdyti ten ir atgal.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *