Orgazmai

Multiorgazmas

Vyrai gali išsitreniruoti sėkmingai baigti keletą kartų iš eilės, jeigu išmoksta patirti orgazmą neejakuliuodami. Statistiškai moterys taip dažnai, kaip vyrai, orgazmu nepatiria, tačiau jei patiria, tikrai gali atsigriebti už visą prarastą laiką. Moterys, norinčios paeksperimentuoti su multiorgazmais, turėtu pamėginti jaudrinti save po to, kai jau patyrė orgazmą. Varputė tuo metu gali būti labai jautri prisilietimui, tačiau darbuokitės toliau aplinkui ją, kol pagaliau itampa dar kartą išauga iki viršūnės. Kai kurioms pasirodo, kad jų paskesni orgazmai ne tokie intensyvus, tačiau kitos moterys pastebi, kad iš tiesų kiekvienas vėlesnis tampa vis stipresnis ir stipresnis. Moterys, galinčios masturbuodamosi pačios pasiekti keletą orgazmu, gali pastebėti, kad multiorgazmą sunkiau patirti, kai jas jaudrina partneris. Pasinaudojusios savo masturbavimosi technikomis sekso metu, padėtumėte sau, be to, daugelis žmonių mano, kad stebėdami besimasturbuojančius savo partnerius labai užsiveda. Deja, mitas ir triukšmas, supantys multiorgazmą ir kitaip paženklino manomai gerą seksą. Kaip ir su bet kokiu sekso žaidimu, neprisiriškite prie rezultatų, tiesiog mėgaukitės žaidimu.

Analinis orgazmas

Kai kurie vyrai ir moterys gali patirti orgazmus ir tada, kai jiems yra stimuliuojama tik išangė, bet daugeliui žmonių reikia jaudrinti ir genitalijas. Analinis orgazmas paprastai sutampa su įprasta seksualine veikla, tokia kaip masturbavimasis ir penetracija, o įprasto orgazmo pojūtis paprasčiausiai sustiprinamas papildomai stimuliuojant ir išangę. Kadangi PC raumenys tęsiasi nuo genitalijų iki išangės, išangės jaudrinimas sukelia labiau visapusį orgazmo pojūti. Analinis kanalas turi bendrą sienelę su makštimi ir šie dubens apačios raumenys orgazmo metu susitraukia. Moterys, išgyvenančios analinį orgazmą tikriausiai reaguoja į abiejų jaudrinimą. Kai vyrai išgyvena orgazmą jaudrinant išangę, tai tikriausiai jie būna sužadinti jaudrinant prostatą.

Sutampantis orgazmas

Mintis „baigti kartu“ įgijo populiarumo septinto dešimtmečio pabaigoje. Kažkaip ji tapo dar vienu seksualiniu tikslu, kurio nuo tada žmonės ėmė siekti. Orgazmo vienu metu paieška baigėsi tuo, kad poros pašėlusiai ėmėsi derinti savo laikrodžius, mėgindamos naujas padėtis ir net prievartaudamos savo orgazmus ar sulaikydamos juos, kol partneris bus pasirengęs. Daugeli tokios būtinos pastangos atitraukė nuo emocinio ir dvasinio susivienijimo, kuri jie mėgino pasiekti. Kartu išgyvenamas orgazmas bene geriausias dalykas, kuris atsitiktinai retkarčiais nutinka. Nerealu tikėtis, kad taip nutiks nuolat, nors turbūt kartkartėmis verta jo siekti, nes tai bent jau užtikrins, kad ir lėtesnis partneris turės orgazmą. Baigti kartu nėra tobulo sekso požymis, vis dėlto tai galėtų būti puikios sėkmės ir nuostabios dermės ženklas. Tiesa ta, kad daug žmonių tikrai mėgaujasi stebėdami baigiančius savo partnerius. Keičiant pasirinkimus irgi kur kas labiau tikėtina, kad rezultatas bus abiejų šalių orgazmas.

„Viso kūno“ arba SM orgazmai

Turbūt pirmasis juos aprašė dr. Wilhelmas Reichas, radikalusis psichoanalitikas, jaunesnysis Freudo amžininkas. Reichas buvo įsitikinęs, kad visas kūnas yra erogeninė zona, tačiau jo argumentai nuvažiavo nuo proto bėgių, kai jis vėliau ėmė teigti, kad visata pilna „orgonų“ – tokių seksualinio gyvenimo veiksnių, kurie žmonėms gydo impotenciją ir kitokias negalias (gerk piliules, mielasis). Nuo tada daug kas mano, kad viso kūno orgazmus paprastai patiria labiau seksualiai įsijaučiantys į viso kūno išgyvenimus žmonės, ir jie dažniau siejami su SM žaidimais, kai viso kūno nervų galūnės jaudrinamos, tarkim, plakant. Manoma, kad kai asmeniui skauda, smegenys atpalaiduoja įvairias chemines medžiagas, iš jų opiatus, kurios savo ruožtu sukelia kone euforinį poveikį. Kai kuriuose SM rateliuose penetraciniam seksui nepritariama, nes jis vertinamas esą nukreiptas į genitalijų malonumą, o SM paprastai tyrinėja platų kūno pojūčių spektrą ir kartais siekia „viso kūno orgazmo“. SM išpažintojai apibūdina savo orgazmus kaip „kitokią būklę“, panašią į pojūti, kuri pajuntate netikėtai važiuodami nuo kalniuko.

Orgazmas stiprinant pojūčius

Šios technikos paprastai imasi žmonės, kuriems pažeistas stuburas arba kurie paralyžiuoti ir nieko nejaučia genitalijose. Daug jų atrado, kad mintimis perkeldami jautrumą funkcionuojančioms kūno dalims, pasipraktikavę gali pasiekti orgazmą. Idėja – mėgautis kiekviena įmanoma erotine galimybe, taip pat mintimis, vaizdo malonumais, glostymu, bučiavimusi ir erotiniais jausmais, jaudnnant odos plotus kiek aukštėliau negu apėmęs paralyžius. Per kelis mėnesius plotas gali tapti vis jautresnis ir jautresnis, taigi galų gale patiriamas orgazmas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *