Kūno kontaktas

Kūno kalba: Fizinis bendravimas primena kalbėjimąsi ir klausymąsi. Turite suprasti kalbėjimą, kad galėtumėte tinkamai atsakyti, jausmingai ar kūrybingai. Tai panašu į šokį: reikia sugebėti arba vesti, arba sekti pagal tai, kaip jus veda, numatyti, kas suveiks paskui, arba imtis vesti pačiam nesutrikdant ritmo.

Negilus stumčiojimas: Pasirinkus ne gilų įsiskverbimą, o seklų stumčiojimą, galima seksualinę itampą sustiprinti. Kai pamažu stumčiojate gilyn ir vėl atgal iš makšties ar išangės, neišvengiamai kyla gilaus įsistūmimo laukimas. Makšties prieangis ir pirmasis trečdalis iš tiesų yra kur kas jautresni negu likusi dalis, todėl lėtas negilus stumčiojimas pirmais skverbimosi etapais tikriausiai gali moteri stimuliuoti labiau. Varpos galva dažniausiai yra stambesnė negu kūnas, taigi ji glotniai trinasi į nervų prikaišiotą audinį ir, be to, jaudrina varputę. Kadangi varpos galva, apyvarpė ir vainiko volelis yra jautriausios varpos dalys, silpnai stumčiojamas varpos vainiko volelis, slankiodamas pirmyn ir vėl atgal, trinsis į moters gaktą, o tai labai jaudulinga.

Analinė ir dildo penetracija: Negiliai stumčiojant varpos galva patirs stipresnį spaudimą, kai sfinkterių raumenys apguls varpos kūną. Tai gali būti nemalonu, jei partneris prie to nepratęs, bet švelnūs, negilūs judesiai gali padėti sfinkteriams atsipalaiduoti. Jei negiliai stumčiojate naudodamiesi dildo, pastarasis gali lengvai iškristi, ypač jei jūsų judesiai pernelyg stiprūs ar per staigūs. Gali tekti viena ranka laikyti dildo, jei norite naudotis šia technika.

Lėtas, gilus stumčiojimas: Lėtesnis, gilesnis stumčiojimas gali būti ištęstas, sklandus ir tokiu atveju reikia labai glaudaus kūnų suartėjimo. Partnerė, gulėdama ant šono, gali apsivyti kojomis aplink jūsų liemenį ir lengvai linguoti į jus, o jūs giliai stumtis iš tiesų neištraukdamas. Galite visu kūnu užgulti savo partnerę ir stumčiodamas tik kilnoti klubus, arba partnerė gali apžergti jus skersai ir spaustis prie jūsų gakta vėlgi iš tiesų neištraukiant visiškai. Esant tokioms padėtims kaip ši, nebūtina stumčioti gilyn ir atgal. Sukiojantis, sūpuojantis ar net laikant visiškai ramiai galima labai paįvairinti pojūčius ir stipriau judviem abiem susižadinti. Gilus stumčiojimas tam tikromis padėtimis su moterimi gali padėti taip nutaikyti gaktą, kad ji tiesiogiai liestų jos varputę (pamėginkite pasiguldyti savo partnerę skersai savęs, kad ji kojomis apžergtų vieną jūsiškių). Judesiai gilyn ir atgal temps lytines lūpas, o tai netiesiogiai jaudrina varputę. Pagalvėmis pakėlus jos dubeni, tampa lengviau stumtis į ir iš giliai.

Lėtas analinis ir dildo: Lėtas stumčiojimas yra švelnus, leidžia artimai liestis kūnams ir dar gali padėti uždelsti orgazmą. Prisijuosus dildo, lėtai, giliai stumčiojant lengviau valdyti reikalą ir galima išvengti galimybės išslysti.

Greitas, gilus stumčiojimas: Greitas stumčiojimas vyrams paprastai yra artėjančio orgazmo ženklas. Tai gana vargina ir labai ilgai to neišeina išlaikyti, todėl reikia arba kaitalioti su mažiau energingais judesiais ar pasitaupyti, kol orgazmas taps neišvengiamas. Greitas gilus stumčiojimas kai kuriems žmonėms gali būti nemalonus, ypač jei jie smulkaus sudėjimo.

Suspaudimas: Jei jūsų partnerės stiprūs makšties ar išangės PC raumenys, gali juos suspausti aplink varpą, kol ši viduje (jautiesi panašiai, kaip spaudžiama citrina). Tai judu abu sutelks ties mikro pojūčiais genitalijose, ir jei abu esate labai sužadinti ir netoli orgazmo, suspaudimas gali paskatinti priešorgazminius spazmus.

Kūno kontaktas: Viso kūno kontaktas, kai visas jūsų kūnas trinasi į partnerės, gali būti labai jaudulingas. Galite apsikabinti, suspausti, trintis, kasytis, glostytis, bučiuotis, glamonėtis, laižytis, čiulpti, prisitraukti, atsitraukti ir dar, ir dar. Arba įsiskverbiant galima liestis vien tiktai genitalijomis. Tokiu atveju nėra jokio fizinio kontakto, išskyrus genitalijas.

Skverbimosi kampai G taškui ir prostatai: Tam tikros padėtys, kai paimama iš nugaros pusės arba iš viršaus, sudaro galimybę varpai ar dildo pasiekti priekinę makšties sienelę (G tašką), kuri gali būti jautresnė nei kitos makšties dalys. Gilesnioji makšties dalis paprastai jautri spaudimui, ypač kai moteriai artėja orgazmas. Vienoms moterims tai gali sukelti orgazmą, o kitoms gali būti nemalonu ar net skausminga. Įsigaunant į išangę, pagauti teisingą kampą gali būti sudėtinga, nes tiesioji žarna turi daug įvairiausių išlinkimų. Įsigaunant vyrui į išangę varpa ar dildo turi būti nukreipti prostatos liaukos link.

Dubens sūpavimas: Judėdami šitokiu būdu judu su partneriu neprarandate genitalijų ir dubens kontakto. Jūsų abiejų dubenys susiglaudę draugėn (iš tiesų nesvarbu, kas viršuje), ir kai truktelėjate savo dubenį priešinga nei partneris kryptimi, ir netrukus vėl grįžtate į buvusią padėtį, susidaro trintis. Moterims tai papildomai puikiai stimuliuoja varputę ir dar gali jaudrinti G tašką. Įsiskverbimas gali būti gilus, o stumčiojimas arba švelnus, arba labai stiprus. Toks judėjimas labai tinka moterims, kai joms artėja orgazmas.

Pasyvumas: Jei vienas partneris pasyvus, tuomet judėjimo pobūdis priklauso nuo kito. Moteris būdama viršuje gali palengva pasikelti ir nusileisti virš savo partnerio varpos galvos ar dildo, vyras būdamas viršuje gali greitai ir giliai stumčioti. Vis dėlto jei vienas partneris nuolatos lieka pasyvus, tai gali būti arba susidomėjimo stokos ženklas, arba jis leidžia aktyviajam partneriui visiškai kontroliuoti tempą. Nereikia nė sakyti, kad tai neužtikrina nuostabaus sekso – nebent sąmoningai įgyvendinate savo fantazijas ir pagaliau paaiškėja, kad būtent tai užveda judu abu. Įsigaunama tik bendradarbiaujant. Niekas nenori užsiimti seksu su bulvių maišu, ar negauti atsako į tempą ir padėtį.

Kopuliacijos suderinimo technika (KST): Ją dešimtajame ano amžiaus dešimtmetyje sugalvojo amerikietis psichoterapeutas Edvardas Eichelis. Kopuliacijos suderinimo technika iš esmės yra pakoreguota misionieriška padėtis, kai ne stumčiojama, o labiau sūpuojamasi, kad įsiskverbimo metu būtų ritmiškai spaudžama varputė. Kopuliacijos suderinimo technika tinkama heteroseksualioms poroms, tačiau dviem moterims prisijuosus dildo ji irgi gali pasirodyti veiksminga. Jūs įsitaisote ant savo partnerės taip, kad dubuo būtų aukštėliau jos kūno. Savo varpos galva ar dildo įsiskverbiate į jos makštį, tačiau varpos kūnas lieka išorėje ir spaudžia jos gaktą. Ant partnerės užgulate visu svoriu, o tai leidžia atlikti slankiojamuosius judesius jos pečių ir galvos link. Ji kojomis apsiveja aplink jūsiškes uždedama kulkšnis jums ant blauzdų. Ji pasistumia aukštyn ir į prieki, spūstelėdama jūsų dubenj atgal. Jūs leidžiate dubeniui krustelėti atgal, bet tebesispaudžiate prie jos. Judesio į viršų metu jūsų varpa ar dildo dingsta jos makštyje. Judesio žemyn metu jūs vėl spaudžiate jos dubenį žemyn ir į prieki ir tokiu būdu spaudžiate jos varputę savo varpos pagrindu. Judesio žemyn metu jūsų varpos kūnas ar dildo kotas vėl pasirodys. Šitaip sūpuokitės į priekį ir atgal, išlaikydami lėtą ir stabilų tempą… ir bingo!

Bezdukai: Įsiskverbus ir stumčiojant tarpukarčiais pasitaiko, kad į makštį ar išangę pakliūna ir ten suspaudžiamas oras. Kai varpa ar dildo ištraukiami, oras taip pat veržiasi lauk, o kai įkandin drėgnos makšties ar išangės sienelės savaime susiglaudžia, oras išeidamas lauk sukelia panašų į perdimą garsą. Suprantama, tai nėra tikras perdimas, tačiau daugybė žmonių pasijunta baisiausiai susikrimtę, nes nusprendžia, kad jų partneris mano, esą jie pagadino orą. Kadangi nelaimė paprastai nutinka tiktai ištraukiant varpą ar dildo, viena gudrybė, kuria galima pasinaudoti saugojantis galimos sumaišties, tai diskretiškai įterpti pirštą atverti angai, o tai leis orui išeiti patyliukais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *