Femidomai prezervatyvai moterims

Femidomai: Dažniausiai naudojamas moterų prezervatyvas yra femidomas. Femidomas yra didesnis negu prezervatyvas ir atrodo kaip poliuretano (plastikinis) maišelis su vidiniu žiedu, kuris įdedamas į makštį ir aplink kakleli, ir išorinį žiedą, kuris uždengia lytines lūpas makšties išorėje. Femidomas mažai alergizuoja, todėl yra puikiausia alternatyva, jeigu esate alergiški lateksui (gumai). Kai kurie žmonės tvirtina, kad su juo jaučiasi kur kas natūraliau negu su vyriškais prezervatyvais. Femidomai turi daug privalumų: teisingai naudojami jie gali suteikti apsaugą tiek nuo pastojimo, tiek nuo lytiškai plintančių ligų. Daugeliui moterų, kurios yra priklausomos nuo savo partnerių vyrų, naudoti prezervatyvus tiesiog realiai neįmanoma, todėl femidomai yra geresnis pasirinkimas, nes juos naudojant nereikia per daug derinti su partneriu. Šiaip ar taip, kadangi jie pagaminti iš plastiko, gali būti gana triukšmingi, ir kai kurios moterys skundžiasi, kad sekso metu jaučiasi lyg turėtų plastikini maišeli viduje. Femidomai yra gana brangūs, bet JK jų galima gauti nemokamai kai kuriuose šeimos planavimo centruose. Femidomų ir vyriškų prezervatyvų nereikėtų naudoti kartu, nes yra rizikos, kad trindamiesi vienas į kitą jie gali nuslysti arba suplyšti.

Kaip naudotis: Femidomus gali būti truputėli sunku įsidėti į makštj, nes jie yra labai slidūs. Laikykite maišelį atviruoju galu kabantį žemyn ir prilaikydamos nykščiu ir didžiuoju pirštu paspauskite vidinį žiedą į siaurą ovalą, kad galėtumėte įterpti, tuomet išskleiskite femidomą ant lytinių lūpų ties makštimi. Kita savo ranka įsprauskite žiedą ir femidomo maišelį į makšties atvarą ir smiliumi pastumkite vidinį žiedą su maišeliu gilyn į makštį. Jeigu femidomas įdėtas teisingai, išorinis jo žiedas apjuosia lytines lūpas. Keletas atvirojo femidomo galo centimetrų pasiliks jūsų kūno išorėje. Kai kurioms moterims patinka, kad išorinis femidomo žiedas netiesiogiai jaudrina varputę, o kitoms tai gali pasirodyti labai nepatogu. Kai tik visiškai susižadinsite, makštis palengva išsiplės ir prezervatyvo pertekliaus išorėje nebeliks.

Įsiskverbimas: įterpdami varpą ar sekso žaisliuką, būkite atidūs, kad jis įeitų tiesiai į femidomą, užuot įslydęs tarp odos ir pastikinio paviršiaus. Jeigu nepanaudosite lubrikanto, femidomas gali judėti, sukiotis ir bus labai nepatogu. Jeigu keičiate seksualinę padėtį, išorinį žiedą reikia įstatyti į vietą, kadangi jis nėra iki galo įterpiamas į makštį ar išangę. Po sueities išsitraukite femidomą prieš atsistodamos. Švelniai pasukite išorinį žiedą, kad iš vidaus neištekėtų sperma, tuomet atsargiai truktelėkite. Nenuleiskite jų tualete ir net nemėginkite naudoti antrą kartą – jie yra vienkartiniai.

Išangė: Kai kurie žmonės naudoja femidomus analiniam įsiskverbimui, nes jie yra tvirtesni negu lateksas ir, atrodo, rečiau įtrūksta ar plyšta. Lengviausias ir, ko gero, saugiausias būdas femidomus naudoti yra užmauti ant varpos arba ant sekso žaisliuko. Ištepkite lubrikantu juos iš išorės ir tada skverbkitės į išangę kaip ir įprastai. Visais atvejais patartina viena ranka laikyti už femidomo pagrindo, tuomet jis nenuslys ir neliks kūno viduje. Poliuretanas nebijo susilietimo su aliejaus pagrindu pagamintais produktais ir jo galiojimo laikas ilgesnis nei latekso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *