Analinis seksas

Paskatos: Priklausomai nuo eros ir kultūros analinis seksas būdavo priimtinas arba smerktinas. Nors 12 nuošimčių heteroseksualių vyrų ir 11 nuošimčių heteroseksualių moterų JK 2001 m. sakosi ėmęsi analinio sekso, aktas daugelyje pasaulio šalių ir daugumoje Amerikos valstijų vertinamas kaip nusikaltėliškas, už kuri gresia kalėjimas. Nepaisant to, Laumanas nurodo, kad 9 nuošimčiai JV vyrų ir moterų, „turėjo heteroseksualų analinį seksą praeitais metais“. Maždaug nuo 1981 m. tie, kurie moraliai nusiteikę prieš analinį seksą, kaip argumentu naudojasi ŽIV. Paprastai siejamas su gėjais analinis seksas daugelio kultūrų praktikuojamas kaip būdas išsaugoti nekaltybę, kontracepcijos forma ir vaginalinių sueičių alternatyva menstruacijų metu. Tačiau daug žmonių tą daro paprasčiausiai todėl, kad jiems patinka. Kadangi vyrai turi prostatos liauką, be abejonės, turi ir daugiau priežasčių eksperimentuoti su geidulingu skverbimusi į išangę. Moterims paskata yra faktas, kad tiesioji žarna ir makštis turi bendrą sienelę. Analinis skverbimasis siūlo rektalini pilnatvės jausmą, ir tuo pat metu moterims gali būti jaudrinama varputė. Žinoma, iš dalies viliojantis galėtų puikiausiai būti faktas, kad analinis seksas suprantamas kaip „tabu“. Virpulys dėl draudimo gali būti galinga paskata.

Atsargumas: Jei analinė penetracija atliekama teisingai, varpos skaudėti visai neturėtų, tačiau viską atlikti reikia lėtai, kadangi analinių sfinkterių raumenys labiau naudojami šalinti fekalijas, o ne priimti varpą ar dildo. Analinis seksas yra tai, ko turėtumėte norėti. Jei ne, jūsų sfinkterių raumenys susispaus, ir bet koks skverbimasis bus skausmingas. Išangės ir varpos gleivines reikėtų gausiai patepti lubrikantu – geriausiai tinka silikoninis lubrikantas – ir raumenys turi būti masažo visiškai atpalaiduoti prieš ką nors įterpiant. Kai vidinis sfinkteris pagaliau atsipalaiduoja, galite skverbtis. Penetracijos spaudimas gali sukelti susitraukimą, kuris bent jau po 30-60 sekundžių turėtų atslūgti. Kai varpa ar žaisliukas pagaliau įveikia sfinkterius, ir jie susitraukia, likite toje pačioje padėtyje, kol partneris pasakys, kad viskas gerai ir galima leistis gilyn. Jei įsiskverbimas buvo sunkus, stumtis, ko gero, gali būti nepatartina, tokiu atveju reikia būti atsargiems ir pasistengti neištraukti pernelyg greitai, nes sfinkteriai vėl gali staiga susitraukti. Kadangi rektaliniai dydžiai ir formos smarkiai skiriasi, svarbu pasirinkti teisingą kampą, kad įėjimas būtų sklandus ir patogus.

Pasitikėjimas: Analinė penetracija turi būti lėtas ir reikalaujantis bendradarbiavimo procesas, jums reikės ir atsidavimo, ir bendravimo. Didesnė rizika užsikrėsti LPL ir ŽIV taip pat reiškia, kad atitinkamai apsisaugoti reikia labiau negu kitokių sekso žaidimų metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *